Informacje techniczne - NetSiZ

Idź do spisu treści

Menu główne:

Informacje techniczne

Informacje o planowanych przerwach!
Otrzymaliśmy informację o planowanej modernizacji sieci energetycznej w dniu 19.02.2021 (Piątek). Przerwy dostawy prądu przewidziane są między godzinami 8-13 na co wpływu nie mamy. Pozdrawiamy zespół SiZ.

__________________________________________________________________________________________________________

Informacje o awarii!
Otrzymaliśmy ostateczny termin naprawy awarii od naszego provider`a. W środę (30.09) o godzinie 8 rano energetyka wyłączy prąd na linii 15kV, co pozwoli technikom na końcowe naprawy uszkodzonego światłowodu w miejscowości Łochowo. Wymieniany odcinek znajduje się przy linii energetycznej, co znacznie spowolniło ich prace. Termin wyznaczony przez energetykę niestety wedle nas mógłbym być bardziej optymistyczny, jednak nie mamy na to wpływu. Awaria jest masowa i znaczna część dostawców przewodowych w tym i my na ten czas nie ma dostępu do Internetu. Skutki tej sytuacji niestety odczuwa każdy z nas. Oczekujemy na szybkie rozwiązanie sprawy i postaramy się możliwie Państwa informować o nowych faktach.

__________________________________________________________________________________________________________

Maj 2018 – Zmiany w polityce prywatności - RODO

W związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności do nadchodzących przepisów.

Ze strony Abonenta nie jest wymagane żadne działanie, wiadomość tą przesyłamy, abyście Państwo byli na bieżąco ze zmianami, które wprowadziliśmy w Polityce Prywatności.

Załączamy dokument PDF dotyczący szczegółowej informacji danych osobowych. Dokument dostępny jest tylko dla urządzeń końcowych obecnie działających wewnątrz sieci NetSiZ.


Pozdrawiamy
Zespół SiZ

__________________________________________________________________________________________________________

Wyższe prędkości jak i tańsze abonamenty!
Informujemy o modernizacji serwerów. Wprowadzenie prędkości do 50Mb/s. w kwocie już od 50zł miesięcznie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego względem szczegółowej oferty regionalnej zarówno tańszych abonamentów jak i połączeń o wyższej prędkości przesyłu. Informujemy również o rozpoczynających pracach modernizacji masztów i wymianie sprzętu u klienta w ramach abonamentu.

Postępowanie w trakcie burzy
Prosimy, aby w trakcie burzy odłączać wszystkie przewody od routera/komputera (a wiec kabel zasilający od prądu oraz kabel LAN od urządzenia).

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego